DIDELIS MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS

Natūrali Mediena

Estetika ir Natūralus Grožis: Suteikia šilumą ir natūralų grožį, sukuriant jaukų ir malonų atmosferą jūsų namuose.

Unikalumas: Kiekvienas medienos gabalas yra išskirtinis dėl savo spalvos, rašto ir tekstūros, tad įsigijus medinius baldus, jūs turėsite unikalią ir asmenišką interjero detalę.

Ilgaamžiškumas: mūsų pagaminti natūralios medienos baldai išsilaikys ilgus metus, suteikdami jums ilgalaikį komfortą ir funkcionalumą.

Lengvai atnaujinami: Mediniai baldai gali būti lengvai remontuojami/atnaujinami.

Išsaugojimas ir Investicija į Kokybę: Natūralios medienos baldai yra ne tik antikvariniai, bet ir laiko nepriklausantys, suteikiantys jums puikią galimybę investuoti į aukštą kokybę ir išlaikyti baldų vertę.

Šiluma ir Komfortas: Mediena yra natūrali šiluma laidžioji medžiaga, suteikianti jūsų namams jaukumo jausmą ir komfortą.

MDF (Medžio Drožlių Plokštė)

Dizaino galimybės: Plokštės puikiai priima dažymą, laminavimą arba lakavimą, leisdamos jums pasirinkti iš įvairių spalvų ir dangų. Tai suteikia jums galimybę sukurti unikalų dizainą skirta tik jums.

Stabilumas ir Ilgaamžiškumas: Plokštės yra stabilios ir pasižymi ilgaamžiškumu. Jūsų baldai bus patikimi, tvirti ir išlaikys puikią išvaizdą ilgą laiką.

Lengva Priežiūra: MDF paviršius yra lengvai valomas ir prižiūrimas.

Ekologija: Mes pasitelkiame MDF plokštes, kurios gaminamos iš tvaraus arba perdirbto medžio pluošto, taip prisidedant prie aplinkos draugiškumo.

Būkite Kūrybingi: Mes siekiame atitikti jūsų individualius poreikius ir idėjas. Su MDF plokštėmis galime realizuoti jūsų unikalius projektus.

Matinės Plokštės

Gilus matinis efektas: Aksominis paviršius sukuria unikalų gylį, neprilygstamą kitoms rinkoje esančioms matinėms plokštėms, kuris net laikui bėgant spalvas išlaiko sodrias ir patvarias.

Ypatingas atsparumas įbrėžimams: Plokštės pagamintos naudojant nanotechnologiją, kurios dėka atsiradusius mikro įbrėžimus lengva pataisyti. Viskas ko reikia yra drėgna šluostė ir lygintuvas.

Apsauga nuo pirštų antspaudų: sukuria estetiką ir palengvina gaminio priežiūrą.

Besiūlė Airtech technologija: Dėl novatoriškų medžiagų ir technologijos galime pasiūlyti gaminį, kuriame paviršiaus ir krašto sujungimo beveik neįmanoma pastebėti.

Daugiafunkciškumas: Dekorai gali būti naudojami vonios, virtuvės, miegamojo,
vaikų kambario baldams, bei išskirtinėms viešosioms erdvėms sukurti.

Ekologija: Daug dėmesio skirta aplinkos apsaugai. Plokštėms pagaminti naudojama
medžiaga polimeras, kuris 100% buvo gautas perdirbant.

Akrilinės Plokštės

BLIZGIOS

Gilus Matinis Efektas: Gilaus matinio efekto akrilo plokštės suteikia modernų, prabangų įvaizdį.

Įbrėžimams Atsparios: Akrilas yra tvirta, atspari įbrėžimams ir gali sukurti stilingą blizgantį paviršių, kuris yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir labai atsparus mechaniniams pažeidimams.

Atsparumas Dėmėms: Akrilinė danga, kuri dengia šias plokštes, dažnai yra labai lygi, be porų ir nelygumų, todėl dėmės neturi kur įsiskverbti.

Didelis Atsparumas Šviesai: Savybė leidžia ilgiau išlaikyti akrilo plokščių spalvą ir išvaizdą net esant ilgalaikiam saulės spindulių poveikiui.

Lengvai valomos: Dauguma akrilo plokščių yra lengvai valomos ir nepritraukia dulkių arba nešvarumų, todėl valymas yra greitas ir efektyvus.

MATINĖS

Supermatinis/Lygus Paviršius: Supermatinis/Lygus paviršius atitinka šiuolaikinio dizaino poreikius ir suteikti projektui modernią ir rafinuotą išvaizdą.

Ypač Lengvai Valomos: tekstūra leidžia valikliui ar vandeniui geriau įsiskverbti, o tai palengvina nešvarumų pašalinimą ir valymą.

Atsparumas Pirštų Atspaudams: Apsauga nuo pirštų antspaudų sukuria estetiką ir palengvina gaminio priežiūrą.

Atsparumas Įbrėžimams: paviršius yra pagamintas taip, kad būtų mažiau jautrus įbrėžimams.

Puikus Atsparumas Dėmėms: matinės plokštės pasižymi puikiu atsparumu dėmėms dėl jų paviršiaus apdorojimo ir medžiagų savybių.

Didelis Atsparumas Šviesai: Savybė leidžia ilgiau išlaikyti akrilo plokščių spalvą ir išvaizdą net esant ilgalaikiam saulės spindulių poveikiui.

Dekoratyvinės Plokštės

Antibakterinė Danga: Antibakterinė danga, užkerta kelią plisti kenksmingiems mikroorganizmams.

Atsparios Nešvarumams: Sukurtos kasdieniniam naudojimui, atsparios nešvarumams, tinka sąlyčiui su maistu.

Didelis Atsparumas Šviesai: Nepakitusios, ryškios spalvos išlieka ilgą laiką.

Lengvai Valomi: Lengvai valomi, aukštos kokybės paviršiai.

Išskirtiniai Dekorai: Natūralumas, dekoratyvios, realistiškos tekstūros.

Sertifikuotos Žaliavos: plokštės pagamintos iš sertifikuotų žaliavų, kurios išgautos iš tvarių miškų.

Universaliam Naudojimui: Dekorai gali būti naudojami vonios, virtuvės, miegamojo, vaikų, kambario, prieškambario baldų fasadams, TV zonoms, sienelėms, bei viešosioms erdvėms.

Nemokama Konsultacija